Новини

Верховний Суд підтвердив незаконність наказу ДФС про проведення перевірки приватного нотаріуса — клієнта АО “Формула Захисту”.

За обставинами справи, в інтересах клієнта був поданий адміністративний позов до Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області про визнання протиправним та скасування Наказу “Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки самозайнятої особи — приватного нотаріуса Вовчанського районного нотаріального округу Харківської області”.

Детальніше: Верховний Суд підтвердив незаконність наказу ДФС про проведення перевірки приватного нотаріуса —...

Верховний Суд підтвердив незаконність дій податкової інспекції у спорі з приватним нотаріусом - клієнтом АО “Формула Захисту”.

Верховний Суд погодився із судом першої та апеляційної інстанції про безпідставність донарахування податковим органом єдиного соціального внеску із застосуванням штрафних санкцій самозайнятій особі — приватному нотаріусу Харківського міського нотаріального округу.

Детальніше: Верховний Суд підтвердив незаконність дій податкової інспекції у спорі з приватним нотаріусом -...

Верховний Суд задовольнив нашу скаргу, подану в інтересах приватного нотаріуса.

            06 липня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду, скасував постанову Київського апеляційного адміністративного суду та залишив в силі постанову Окружного адміністративного суду міста Києва про задоволення адміністративного позову нашого клієнта (приватного нотаріуса) - про скасування наказу Міністерства юстиції України.

Детальніше: Верховний Суд задовольнив нашу скаргу, подану в інтересах приватного нотаріуса.

Суд визнав майнові права клієнта на квартири та паркомісце в незавершеному будівництві.

         Судом задоволено позов учасника спільного будівництва про визнання майнових прав на квартири та одне місце для паркування об’єкту незавершеного будівництва -  багатоквартирного житлового будинку.

Детальніше: Суд визнав майнові права клієнта на квартири та паркомісце в незавершеному будівництві.

Суд скасував незаконну постанову прокурора про зняття арешту з нерухомості.

В інтересах клієнта Формули Захисту скасовано постанову прокурора про скасування арешту з нерухомості та зобов’язано слідчого виконати вимоги Ухвали суду про накладення арешту на майно.

Детальніше: Суд скасував незаконну постанову прокурора про зняття арешту з нерухомості.

В інтересах клієнта судом прийнято рішення про усиновлення повнолітнього.

         Задовольняючи заяву про усиновлення повнолітньої особи суд послався на ч. 2 ст. 208 СК України, згідно якої у виняткових випадках суд може постановити рішення про усиновлення повнолітньої особи, яка не має матері, батька або позбавлена батьківського піклування.

Детальніше: В інтересах клієнта судом прийнято рішення про усиновлення повнолітнього.

Судом скасовано реєстрацію права власності на об'єкт незавершеного будівництва в якому клієнту Формули Захисту належать майнові права.

Задовольняючи адміністративний позов суд встановив, що право власності на об’єкт незавершеного будівництва (офісно — торгівельний центр) було зареєстровано державним реєстратором на підставі рішення Господарського суду Харківської області, яким за юридичною особою визнано право власності на будівельні матеріали та конструктивні елементи у вигляді об'єкту незавершеного будівництва, яке в подальшому було скасовано судом апеляційної інстанції, а в позові юридичної особи (заявника) - відмовлено.

Детальніше: Судом скасовано реєстрацію права власності на об'єкт незавершеного будівництва в якому клієнту...