Новини

Суд в третє скасував незаконну постанову слідчого про закриття одного і того ж кримінального провадження.

            В інтересах клієнта, яка визнана потерпілою по кримінальному провадженню за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство вчинене в особливо великих розмірах або групою осіб), було подано скаргу на постанову слідчого про закриття кримінального провадження.

Детальніше: Суд в третє скасував незаконну постанову слідчого про закриття одного і того ж кримінального...

В інтересах клієнта скасувано рішення третейського суду про стягнення боргу.

Рішенням третейського суду за позовом банківської установи до фізичної особи — позичальника та поручителів (юридичної особи і двох фізичних осіб) було стягнуто солідарно заборгованість за договором про надання траншу у сумі 1269805,86 грн., пеню та судові витрати по сплаті третейського збору.

Детальніше: В інтересах клієнта скасувано рішення третейського суду про стягнення боргу.

В інтересах клієнта — учасника спільної діяльності з будівництва адміністративно-торгівельного центру, скасовано судове рішення, яким незаконно визнано право власності на незавершене будівництво.

Харківський апеляційний господарський суд своєю постановою скасував рішення господарського суду першої інстанції, яким на задоволення вимог по договору генерального підряду на капітальне будівництво було визнано право власності за генеральним підрядником на будівельні матеріали та конструктивні елементи у вигляді об'єкту незавершеного будівництва, рівень будівельної готовності якого складав 61%. В подальшому, на підставі незаконного судового рішення ця юридична особа зареєструвала право власності на об'єкт незавершеного будівництва з рівнем будівельної готовності вже 70%, який було передано до статутного капіталу іншої юридичної особи.

Детальніше: В інтересах клієнта — учасника спільної діяльності з будівництва адміністративно-торгівельного...

В інтересах клієнта доведено правомірність договору купівлі-продажу

   Продавець за договором звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна з підстав його фіктивності.

   В процесі розгляду справи було з'ясовано, що факт оплати по договору — купівлі продажу із затримкою у декілька днів не може свідчити ані про недійсність правочину відповідно до статті 215 ЦК України, ані про його фіктивність згідно статті 234 ЦК України.

Детальніше: В інтересах клієнта доведено правомірність договору купівлі-продажу

Суд відмовив слідчому у встановленні строку стороні захисту, клієнту на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження

  Слідчий звернувся до суду із клопотанням про встановлення строку для ознайомлення стороні захисту, підозрюваному з матеріалами кримінального провадження, до яких надано доступ, вказуючи на зволікання.

   Відповідно до ч.10 ст.290 КПК України, сторонам кримінального провадження надається достатній час для ознайомлення з матеріалами, до яких їм надано доступ. У разі зволікання при ознайомленні з матеріалами, до яких надано доступ, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження з урахуванням обсягу, складності матеріалів та умов доступу до них зобов'язаний встановити строк для ознайомлення з матеріалами, після спливу якого сторона кримінального провадження вважається такою, що реалізувала своє право на доступ до матеріалів.

         

Детальніше: Суд відмовив слідчому у встановленні строку стороні захисту, клієнту на ознайомлення з...

Формула Захисту в інтересах клієнта оскаржила постанову слідчого про закриття кримінального провадження

   Оскаржувана постанова була прийнята слідчим у зв'язку з відсутністю в діях осіб складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство).

   Задовольняючи скаргу на постанову про закриття кримінального провадження, суд зазначив, що в оскаржуваній постанові слідчий детально описує правовідносини, які склалися між потерпілою та іншими фізичними особами з приводу кредитного та іпотечного договорів, описує яким чином право власності на квартиру потерпілої перейшло до інших осіб. Разом з тим, слідчий не робить ніяких висновків про те, чому він вважає, що в діях осіб, за якими потерпіла втратила право власності на квартиру, відсутній склад злочину.

Детальніше: Формула Захисту в інтересах клієнта оскаржила постанову слідчого про закриття кримінального...

Формула захисту успішно захистила інтереси нотаріуса

            Апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу апелянта та залишив без змін рішення районного суду, яким позивачу відмовлено у задоволенні позову до приватного нотаріуса у справі про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Детальніше: Формула захисту успішно захистила інтереси нотаріуса

Формула Захисту в інтересах клієнта уклала мирову угоду по справі про відшкодування завданої шкоди

За наслідком укладеної мирової угоди клієнту на протязі п’яти днів відшкодовані збитки в узгодженому з ним розмірі.

Провадження у судовій справі закрито.

Детальніше: Формула Захисту в інтересах клієнта уклала мирову угоду по справі про відшкодування завданої шкоди

Формула Захисту отримала з Фонду захисту потерпілих Моторно-транспортного страхового бюро України суму відшкодування на користь свого клієнта.

Шкода була завдана клієнту в результаті дорожньо-транспортної пригоди винною у його скоєнні особою, яка керувала транспортним засобом без наявного поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Таким чином, клієнту відшкодовано збитки в позасудовому порядку.

Детальніше: Формула Захисту отримала з Фонду захисту потерпілих Моторно-транспортного страхового бюро України...

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право самостійно розподіляти чистий річний дохід, визначений у річній податковій декларації, по кожному місяцю окремо

Формула Захисту успішно відстояла інтереси приватного нотаріуса в суді першої та апеляційної інстанції за позовом до Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області про визнання протиправним та скасування вимоги щодо сплати ЄСВ у збільшеному розмірі.

Детальніше: Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право самостійно розподіляти...