Новини

Суд визнав майнові права клієнта на квартири та паркомісце в незавершеному будівництві.

         Судом задоволено позов учасника спільного будівництва про визнання майнових прав на квартири та одне місце для паркування об’єкту незавершеного будівництва -  багатоквартирного житлового будинку.

Детальніше: Суд визнав майнові права клієнта на квартири та паркомісце в незавершеному будівництві.

Суд скасував незаконну постанову прокурора про зняття арешту з нерухомості.

В інтересах клієнта Формули Захисту скасовано постанову прокурора про скасування арешту з нерухомості та зобов’язано слідчого виконати вимоги Ухвали суду про накладення арешту на майно.

Детальніше: Суд скасував незаконну постанову прокурора про зняття арешту з нерухомості.

В інтересах клієнта судом прийнято рішення про усиновлення повнолітнього.

         Задовольняючи заяву про усиновлення повнолітньої особи суд послався на ч. 2 ст. 208 СК України, згідно якої у виняткових випадках суд може постановити рішення про усиновлення повнолітньої особи, яка не має матері, батька або позбавлена батьківського піклування.

Детальніше: В інтересах клієнта судом прийнято рішення про усиновлення повнолітнього.

Судом скасовано реєстрацію права власності на об'єкт незавершеного будівництва в якому клієнту Формули Захисту належать майнові права.

Задовольняючи адміністративний позов суд встановив, що право власності на об’єкт незавершеного будівництва (офісно — торгівельний центр) було зареєстровано державним реєстратором на підставі рішення Господарського суду Харківської області, яким за юридичною особою визнано право власності на будівельні матеріали та конструктивні елементи у вигляді об'єкту незавершеного будівництва, яке в подальшому було скасовано судом апеляційної інстанції, а в позові юридичної особи (заявника) - відмовлено.

Детальніше: Судом скасовано реєстрацію права власності на об'єкт незавершеного будівництва в якому клієнту...

Суд скасував наказ податкового органу про проведення перевірки приватного нотаріуса — клієнта Формули Захисту.

Судом апеляційної інстанції залишено без змін рішення суду першої інстанції про визнання протиправним та скасування наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки самозайнятої особи — приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу.

Детальніше: Суд скасував наказ податкового органу про проведення перевірки приватного нотаріуса — клієнта...

Верховний Суд підтвердив незаконність дій державної податкової інспекції у спорі з приватним нотаріусом - клієнтом Формули Захисту.

Верховний Суд погодився із судом апеляційної інстанції про безпідставність донарахування податковим органом єдиного соціального внеску із застосуванням штрафних санкцій самозайнятій особі — приватному нотаріусу Харківського міського нотаріального округу.

Детальніше: Верховний Суд підтвердив незаконність дій державної податкової інспекції у спорі з приватним...

В інтересах клієнта визнано недійсними договори позики та іпотеки.

Суд визнав недійсними договори позики та іпотеки на тих підставах, що вказані правочини були вчинені під впливом тяжких для клієнта обставин та на вкрай невигідних умовах.   

Детальніше: В інтересах клієнта визнано недійсними договори позики та іпотеки.