Про нас

          Ми - це команда однодумців, людей, які люблять свою професію. Створити якісний юридичний продукт можуть тільки талановиті люди, професіонали своєї справи. При підборі персоналу ми віддаємо перевагу особистим якостям юристів, їх інтересам, внутрішньому світу, правильній життєвій філософії та принципам.

          Кожен професійний юрист нашої команди стратег і тактик. Ми переконані, що будь-яке юридичне питання припускає безліч варіантів для його правильного юридичного вирішення. Саме тому, у своїй діяльності ми використовуємо всілякі юридичні напрацювання, правові формули, різні тактики ведення справ і комбіновані способи захисту для досягнення найкращого результату в інтересах клієнта.

          У нашій команді кожен має право пропонувати нові ідеї та висловлювати свою думку і ставлення до них. Таким чином, кожен робить свій внесок у розвиток Формули Захисту на благо її клієнтів.

          Ми розуміємо, що кожна людина індивідуальна, тому цінуємо довірче ставлення кожного клієнта, і усвідомлюємо всю важливість і значимість для неї будь-яких справ, як у бізнесі, так і в повсякденному житті.

          Відносини з клієнтами ми будуємо на засадах доступності у спілкуванні, взаємоповаги, довіри та дотримання конфіденційності. Ми усвідомлюємо, що найкраща реклама - це рекомендації наших клієнтів.

          Наші юристи мають досвід роботи в державних та комерційних структурах, органах виконавчої та судової влади, банківських установах, досвід здійснення індивідуальної юридичної та адвокатської практики, що дозволяє нам надавати правову допомогу у різних галузях права із застосуванням отриманих навичок для досягнення спільної мети.

        Ми практикуємо в сфері господарського та корпоративного права, земельного та податкового права, банківського та фінансового права, банкротства, права інтелектуальної власності, міжнародного приватного права, адміністративного та кримінального права, конкурентного права, цивільного, сімейного, трудового та житлового права.

        Наша команда:

Адвокати:

Котляр Андрій Олексійович

Керуючий партнер, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ.

Спеціалізація: цивільне та господарське право, міжнародне приватне право, податкове та адміністративне право, право інтелектуальної власності.

Публікації

Наукові публікації

 

 

 

 

 

Величко Родіон Сергійович

Партнер, адвокат, член Фундації адвокатів України.

Спеціалізація: цивільне право, господарське та корпоративне право, податкове та адміністративне право.

Ванькевич Олег Володимирович

Партнер, адвокат.

Спеціалізація: господарське та договірне право, нерухомість.

Андросов Антон Олексійович

Адвокат.

Спеціалізація:  цивільне та сімейне право, житлове право, земельне право та нерухомість, трудове право.

Василенко Ганна Вікторівна

Адвокат.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Спеціалізація: цивільне та господарське право, банківське та фінансове право.