Про нас

          Ми - це команда однодумців, людей, які люблять свою професію. Створити якісний юридичний продукт можуть тільки талановиті люди, професіонали своєї справи.

          Кожен професійний адвокат у команді є стратегом і тактиком. Ми переконані, що будь-яке юридичне питання припускає безліч варіантів для його правильного юридичного вирішення. Саме тому, у своїй діяльності ми використовуємо всілякі юридичні напрацювання, правові формули, різні тактики ведення справ і комбіновані способи захисту для досягнення найкращого результату в інтересах клієнта.

          Ми розуміємо, що кожна людина індивідуальна, тому усвідомлюємо всю важливість і значимість її справи.

          Відносини з клієнтами ми будуємо на засадах доступності у спілкуванні, взаємоповаги, довіри та з дотриманням конфіденційності. Ми усвідомлюємо, що найкраща реклама - це рекомендації наших клієнтів.

          Адвокати нашого адвокатського об'єднання мають досвід роботи в державних та комерційних структурах, органах виконавчої та судової влади, банківських установах, досвід здійснення індивідуальної адвокатської практики, що дозволяє надавати правову допомогу у різних галузях права із застосуванням отриманих навичок для досягнення спільної мети.

        Наша команда:

Адвокати:

Андрій КОТЛЯР

Керуючий партнер, адвокат, кандидат юридичних наук, входить до складу Ради Комітету з питань верховенства права Національної асоціації адвокатів України.

У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство". У 2003 закінчив Харківський державний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю "Фінанси".

З 2005 року Андрій здійснює адвокатську практику, з 2013 року є керуючим партнером адвокатського об'єднання "Формула Захисту".

У 2014 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук, є автором багатьох наукових публікацій.

Андрій проходив навчання в Європейському суді з прав людини (м. Страсбург), був учасником багатьох навчальних програм у сфері захисту прав людини, в тому числі захисту прав людини в умовах збройного конфлікту, запроваджених Українською Гельсінською спілкою з прав людини, за підтримки USAID.

З грудня 2016 року по серпень 2019 року за сумісництвом працював доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ.

У грудні 2018 року на постійній основі обраний до персонального складу Комітету з питань верховенства права Національної асоціації адвокатів України, відзначений дипломом Ради адвокатів Харківської області, як переможець конкурсу "Адвокати Харківщини - 2018" за активну законотворчу роботу з прав людини, конституційного права, кримінального права та процесу підвищення кваліфікації адвокатів при Раді адвокатів Харківської області.

Андрій досвідчений адвокат у сфері судової практики, кримінального права та процесу, захисту бізнесу та інвестицій.

Серед клієнтів Андрія відомі політики, бізнесмени, високопосадовці та визнані професіонали.

Наукові публікації 

 

Родіон ВЕЛИЧКО

Партнер, адвокат, член Європейської арбітражної палати (м. Брюссель), член Секції податкового права при Раді адвокатів Харківської області.

В 2002 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого. З того часу займається юридичною практикою. В 2010 році отримав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Основними напрямками професійної діяльності Родіона є консультування бізнесу та супроводження господарської діяльності корпоративних клієнтів, координація їх дій у правовідносинах з органами державної влади.

Родіон успішно здійснює представництво інтересів своїх клієнтів у судових і контролюючих органах. Спеціалізується переважно в сфері цивільного та господарського права, корпоративних правовідносин, податкового права та судової практики.

Олег ВАНЬКЕВИЧ

Партнер, адвокат.

У 2000 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.

У 2003 році отримав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Олег спеціалізується в сфері господарського права, IT права, договірного права та нерухомості. Олег має багаторічний досвід успішного захисту прав клієнтів у правовідносинах з контролюючими органами влади.